Krémy z tatarky s kypřícím práškem do pečiva je perfektnou alternatívou ku klasickému prášku do pečiva. V balení 3 x 20 g.
Stále viac ľudí hľadá náhradu za bežný prášok do pečiva a hľadá krém na prášok do pečiva. Zvyčajne prášok do pečiva obsahuje hydrogenuhličitan sodný ako zvyšujúce činidlo. Uhličitan sodný však nemôže cesto sám zvýšiť, preto je potrebné pridať okysľujúce prostredie. Bio prášok do pečiva RUF obsahuje ako činidlo tatarku a neobsahuje fosfát, ktorý sa objavuje v normálnom prášku do pečiva. Krém z tatarky je prirodzená kyselina, ktorá sa vyskytuje pri výrobe vína, šumivého vína a prosecca. Vďaka tomu je dobrou alternatívou k pečúcim práškom obsahujúcim fosfát. Môže byť použitý pre všetky druhy pečenia. Vďaka tomu je náš organický krém s práškom do pečiva s organickým kukuričným škrobom vynikajúcou alternatívou k bežnému prášku do pečiva a dosahuje prirodzene vynikajúcich výsledkov pri pečení. Všetky prísady pre ekologické produkty RUF pochádzajú z certifikovaného kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Použitie: Na 500 g múky stačí jedno balenie organického krému s práškom do pečiva.
Balenie obsahuje: 20 g
kukuričný škrob, uhličitan sodný, kyanid draselný
| Energetická hodnota kJ | 1010 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 241,3 kcal |
| Tuk | 0,5 g |
| - z toho nasýtených | 0,1 g |
| Sacharidy | 44 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 17 g |
Nemecko
| Kategória: | Droždie a kypriace prášky |
| Ekologické výrobky | |
| Výrobca | RUF |
| EAN | 4002809020148 |
| Kód produktu | 12014 |